Memoriał im. J. Czai i J. Adamaszka – 01.10.2022

Na zaproszenie Zarządu Zapaśniczo-Uczniowskiego Klubu Sportowego GKS Katowice, członkowie Stowarzyszenia REVITA Jarosław Caputa oraz Karol Rusecki, mieli zaszczyt uczestniczyć w Memoriale im. Jana Czai i Jana Adamaszka w zapasach w stylu klasycznym. Impreza odbyła w dniu 01.10.2022 r.  w budynku Sali Gimnastycznej „Spodka” w Katowicach.

Podczas uroczystości delegacja REVITY przekazała na ręce Zarządu ZUKS GKS Katowice, ufundowany oraz wykonany przez nas album ze zdjęciami i historią zawodników, którzy trenowali w klubach w dzielnicy Wełnowiec-Józefowiec, walcząc na matach krajowych i zagranicznych, zdobywając puchary i medale oraz promując swymi osiągnięciami kraj, miasto i dzielnicę.

W ramach podziękowania za zaangażowanie oraz pomoc w rozwoju i promocji klubu działacze ZUKS GKS Katowice wręczyli pamiątkową statuetkę Karolowi Ruseckiemu.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

MEMORIAŁ IM. J. CZAI I J. ADAMASZKA - 2022-10-01