Spotkanie Noworoczne dla Seniorów – 2017

spotkanie_noworoczne_07

W dniu wczorajszym (18.01.2017r.) w siedzibie Śląskiego Centrum Edukacji „Oświata” odbyło się o godzinie 15.00, zorganizowane przez nasze Stowarzyszenie Spotkanie Noworoczne dla Seniorów.

W spotkaniu uczestniczyli Seniorzy z terenu Wełnowca-Józefowca oraz zaproszeni goście specjalni:

• Wiceprezydent Miasta Katowice – Mariusz Skiba
  • Przewodnicząca Rady Miasta Katowice – Krystyna Siejna
  • Radny Miasta Katowice – Marek Nowara
  • Proboszcz Parafii NMP Wspomożenia Wiernych – Ksiądz Dariusz Niesiobęcki
  • Dyrektor Centrum Edukacji „Oświata” – Regina Orzechowska
  • Kierowniczka Klubu Osiedlowego „Józefinka” – Genowefa Wadelik
  • Zespół muzyczny „Józefinki”
  • Kabareciarz, człowiek orkiestra, radiowiec, wodzirej, konferansjer – Lucjan Czerny

O godzinie 15.00 spotkanie rozpoczął, witając zebranych, prezes Stowarzyszenia Piotr Kamiński. Następnie głos zabierali kolejno zaproszeni goście specjalni, składając przy okazji wszystkim życzenia noworoczne.

Po części oficjalnej nastąpiły:

• poczęstunek obiadowy,
  • występ Zespołu „Józefinki” połączony ze wspólnym kolędowaniem ze wszystkimi zebranymi,
  • słodki deser,
  • loteria fantowa,
  • występ kabaretowy Lucjana Czernego.

Zarząd Stowarzyszenia serdecznie dziękuje:

wszystkim przybyłym Seniorom,
gościom specjalnym
oraz członkom Stowarzyszenia – to dzięki Wam udało się tak sprawnie zorganizować i przeprowadzić Spotkanie Noworoczne dla Seniorów.

spotkanie_noworoczne_15

DO ZOBACZENIA!