Dni Wełnowca-Józefowca 2017 – KS Capoeira Camangula

Kolejną grupą, która pojawi się na scenie podczas Dni Wełnowca-Józefowca 2017 będzie:

KS CAPOEIRA CAMANGULA

03.06.2017 godz. 19.00

Klub Sportowy Capoeira Camangula w Katowicach, prowadzony przez pasjonatów sztuki capoeira, istnieje od 16 lat. Jest on pierwszym oraz najdłużej działającym stowarzyszeniem tego typu w Polsce. Cieszy się zaufaniem Urzędu Miasta Katowice, z którym współpracuje przy wielu projektach w mieście. Klubowi instruktorzy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz uprawnienia wydane przez Ministerstwo ds. Sportu. Ponadto klub jest częścią Ogólnopolskiej Federacji Capoeira.

KS Capoeira Camangula uświetnił swoimi występami m.in. obchody Dni Wełnowca-Józefowca 2016 oraz ceremonię otwarcia „Areny Wełnowiec”

(źródło – http://capoeira.katowice.pl/)

Zapraszamy na występ grupy „KS Capoeira Camangula” w ramach Dni Wełnowca-Józefowca 2017 w dniu 03.06.2017r., na parkingu przy ul. Kotlarza 6, o godzinie 19.00!