Zbiórka charytatywna na rzecz Sabiny Dębickiej – szczęśliwy finał

Pod koniec 2019 roku otrzymaliśmy informację od naszej członkini – Anny Jacher, że jedna z mieszkanek naszej dzielnicy – Sabina Dębicka – pilnie potrzebuje pomocy, ponieważ elektryczny wózek inwalidzki, z którego korzystała do tej pory, uległ awarii i nie nadaje się do naprawy.

Informowaliśmy wtedy, że prowadzona jest specjalna zbiórka na zakup nowego wózka za pośrednictwem Fundacji „Się pomaga”. Dzięki pomocy życzliwych ludzi udało się zebrać wymaganą kwotę i Pani Sabina korzysta już z nowego wózka!

Szczegóły zbiórki, podziękowania za strony Pani Sabiny oraz informacja o zakupie nowego sprzętu znajdują się na stronie Fundacji: WÓZEK SABINY

Ze swej strony serdecznie dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli za wsparcie dla Pani Sabiny!