Spotkanie z Dyrektor Archiwum Państwowego w Katowicach – 25.05.2023

W dniu 25 maja br. w restauracji OlimP odbyło się cykliczne zebranie Członków Stowarzyszenia „REVITA”, na którym oprócz omówienia bieżącej działalności oraz kwestii związanych z nadchodzącymi obchodami „Dni Wełnowca-Józefowca 2023”, które odbędą się 3 czerwca 2023 roku, mieliśmy zaszczyt gościć Panią Sławomirę Krupa – Dyrektor Archiwum Państwowego w Katowicach.
Pani Dyrektor pokrótce omówiła zakres działalności kierowanej przez nią placówki oraz przedstawiła charakterystykę oraz sposób korzystania z zasobów archiwum. Nasi członkowie mieli możliwość zadawania pytań.

Pani Dyrektor serdecznie dziękujemy za przybycie na nasze spotkanie i pragniemy również podziękować za zaproszenie naszych Członków do odwiedzenia Archiwum Państwowego w Katowicach w ramach zorganizowanej, grupowej wycieczki.

Spotkanie z Dyr. Archiwum Państwowego - 2023-05-25