Spotkanie z Prezydentem Miasta Katowice Marcinem Krupą – 07.03.2024

W dniu 07.03.2024, w restauracji Olimp, odbyło się spotkanie członków naszego Stowarzyszenia z Prezydentem Miasta Katowice Marcinem Krupą. W spotkaniu wzięli udział również:
– Przewodniczący Rady Miasta Katowice, Członek Honorowy „Revity” – Maciej Biskupski,
– Dyrektorka SP 17 w Katowicach, kandydatka do Rady Miasta Katowice – Aleksandra Musioł,
– były prezydent Miasta Katowice, Członek Honorowy „Revity” – Piotr Uszok.
 
Rozmawialiśmy o przyszłości naszej dzielnicy Wełnowiec-Józefowiec w ujęciu nadchodzącej, nowej kadencji władz samorządowych. Poruszyliśmy także kwestie związane z problemami, dotykającymi mieszkańców oraz możliwymi sposobami ich rozwiązania. Zarówno przedstawiciele władz miasta jak i kandydatka przedstawili nam swoje swoje pomysły z takich dziedzin jak:
– aktywizacja mieszkańców,
– oferta miasta dla seniorów,
– rewitalizacja terenów zielonych,
– współpraca miasta z sektorem ochrony zdrowia,
– zwiększenie poziomu bezpieczeństwa,
– zmiany w transporcie i komunikacji.

Z Piotrem Uszokiem rozmawialiśmy o kwestiach związanych z realizacją inwestycji „Nowy Wełnowiec” – uzyskaliśmy informacje o aktualnym etapie oraz planach na najbliższe miesiące.

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, męska część Stowarzyszenia ufundowała słodki poczęstunek, a Prezydent Marcin Krupa, wraz z Przewodniczącym Maciejem Biskupskim, wręczyli wszystkim Paniom kwiaty.
 
Dziękujemy naszym gościom za merytoryczną rozmowę oraz naszym członkom za liczne przybycie i zaangażowanie w dyskusję na temat miasta i naszej dzielnicy!

Spotkanie w dniu 2024.03.07

Zdjęcie 1 z 21

Facebook User Timeline

Close