W dniu 03.06.2026, dzięki otwartym sercom i hojności naszych członków, mogliśmy kolejny raz gościć w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej Dom 5, aby wręczyć na ręce opiekunek prezenty dla wychowanków z okazji Dnia Dziecka. Tym razem udało nam się sprezentować bilety do Śląskiego Ogrodu Zoologicznego, voucher do Śląskiego Wesołego Miasteczka – Legendia oraz wstępnie zaplanować wyjście podopiecznych na przejażdżkę konno we wrześniu. Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie naszej delegacji, rozmowy przy kawie i domowym cieście oraz piękne podziękowania.
Składamy również ogromne podziękowania na ręce naszych członków, dzięki którym, mogliśmy kolejny raz wywołać uśmiechy na ustach dzieci.