Spotkanie z Prezydentem m. Katowice – Marcinem Krupą – 06.09.2018

W dniu 06.09.2018r. w siedzibie Śląskiego Centrum Edukacji „Oświata” przy Al. Korfantego odbyło się, pierwsze po przerwie wakacyjnej, zebranie członków naszego Stowarzyszenia. Było nam niezmiernie miło, że swoją obecnością zaszczycili nas znamienici goście:

  • Marcin Krupa – Prezydent Miasta Katowice
  • Ilona Piekarska – Przewodnicząca Rady Nadzorczej Śląskiego Centrum Edukacji „Oświata”
  • Maciej Biskupski – Radny Miasta Katowice
  • Piotr Uszok – Prezes Silesia Nova Sp. z o.o.

Podczas spotkania omówione zostały projekty już zrealizowane na terenie naszej dzielnicy oraz te trwające i planowane do wykonania w przyszłości. Następnie szeroko przedyskutowaliśmy wsparcie ze strony miasta w obszarze działań na rzecz seniorów i określiliśmy elementy wymagające w tej dziedzinie poprawy, bądź szerszej kontroli. Omówiliśmy również zasady funkcjonowania Budżetu Obywatelskiego oraz sposoby i terminy głosowania. Ponadto zaprezentowaliśmy naszym gościom i członkom Stowarzyszenia najnowsze wydanie Gazetki „REVITA” oraz nowy sprzęt nagłaśniający, zakupiony dzięki środkom przekazanym przez Miasto Katowice.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym za merytoryczną dyskusję, a przedstawicielom Magistratu za konkretne wsparcie naszych działań!

Facebook User Timeline

Close